شرایط تعویض و بازگشت وجه

شرایط بازگشت و تعویض برای تمامی عینک‌های آفتابی و طبی به شرح زیر است:

تمامی فریم‌های عینک طبی و آفتابی قبل از ارسال برای مشتری به‌طور کامل و دقیق بررسی شده و در بسته‌بندی های‌ محکم ارسال میشوند تا هیچ مشکلی در طول زمان ارسال و تحویل به مشتری وجود نداشته باشد اما به دلیل احترام به حقوق مصرف‌کننده، تمام فریم‌ها تا ۵ روز پس از تاریخ ثبت سفارش، امکان تعویض و بازگشت دارند.پس اگر عینکی که خریداری کرده‌اید مورد پسند شما قرار نگرفت،اصلاً نگران نباشید!

برای استفاده از امکان تعویض عینک یا بازگشت وجه،لازم است تا عینک خریداری شده در همان بسته‌بندی ارسالی از طرف اُپتیکالا قرار داده شود و همراه با تمام متعلقات آن بازگشت داده شود.

در صورتیکه خریدار قصد تعویض یا بازگشت وجه عینک خریداری شده (به جز کالاهای دارای مشکل فیزیکی اولیه) را داشته باشد، تمامی هزینه‌های پستی به عهده وی خواهد بود.

توجه داشته باشید گزارش مشکلات فیزیکی فریم‌ها فقط تا پایان وقت اداری روز تحویل امکان‌پذیر است و پس از گذشت مهلت گزارش، امکان بازگشت محصولات به دلیل مشکلات فیزیکی میسر نخواهد بود.

همچنین تحویل تمامی متعلقات همراه با فریم‌ها از قبیل کیف،‌ جعبه،‌ دستمال و ... در زمان بازگشت محصولات الزامی است و در صورت عدم وجود هر یک از آنها،عودت سفارش امکان‌پذیر نخواهد بود.

شکستگی فریم، شکستگی عدسی، خط روی عدسی و هر مشکل دیگری که بعد از تحویل عینک به وجود آمده، به‌طوری که امکان استفاده از عینک را سلب می‌کند شامل گارانتی تعویض و عودت نخواهد شد.

پس از بررسی کارشناس اُپتیکالا و تایید سلامت عینک مرجوعی، وجه پرداخت‌شده حداکثر بعد از ۷۲ ساعت واریز میگردد.

برای هماهنگی مرجوعی کالا،حتماً قبل از ارسال کالا، از طریق فرم تماس با ما و یا فقط از طریق تلگرام یا واتس‌آپ با شماره زیر، با ما در ارتباط باشید:

۰۹۱۳۷۴۳۰۳۰۷